Centrum nudi popolno paleto vseh vitaminov in pomembnih mineralov, vključno z nujnimi mikroelementi in luteinom. Prilagojen je spreminjajočim se potrebam telesa, ki se pojavijo s staranjem.
| Pakiranje | 60 tablet |
| Cena | 17,74 EUR |
Izdelek bo poslan naslednji delovni dan.
Ob naročilu nad 55 eur je poštnina brezplačna.
Po povzetju, kreditne kartice, moneta, predračun.
Centrum od A do Ž Silver 50+ je prilagojen spreminjajočim se potrebam telesa, ki se pojavijo s staranjem.
Centrum od A do Ž je primeren tudi za osebe, ki ne prenašajo glutena in za diabetike, brez preračunavanja v krušne enote (BU – bread units).
Nova sestava Centruma je posebej uravnotežena:
Uporaba:
Vzemite eno tableto na dan. Tablete Centrum so obložene s posebno prevleko, kar omogoča lažje požiranje. Če imate težave s požiranjem, lahko s pomočjo razdelilne zareze tableto razdelite na dva dela. Raznolika in uravnotežena prehrana in zdrav način življenja sta pomembna. Ta izdelek ni nadomestilo za raznoliko prehrano. Če ste noseči, se pred jemanjem Centruma posvetujte z zdravstvenim delavcem, ker ta izdelek vsebuje vitamin A. Ne prekoračite priporočenega dnevnega odmerka.